Corneille litografi
2015-02-13
292585
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE, Cornelis (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad 77, färglitografi, 41/100, bladmått 76,5x56,5