Väggtextilier
2015-02-13
292571
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, textilapplikationer, 2 st., varav 1 signerad och daterad Eva Skogh -88, ca 108x58 vardera
fläckar