Olle Nyman oljemålning
2015-02-13
292563
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): Övre gård i Duvnäs, signerad O. Nyman, olja på pannå, 49x38 cm