Albert Johansson, målning
2015-03-21
292555
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Intoxikation VII, signerad Albert Johansson 1970-71, olja/limfärg/collage på pannå, 100 x 85 cm
Proveniens: Stockholms Auktionsverk, 2006