Tallrikar Kina 1700-tal
2015-02-16
292540
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 20 cm
Smärre kantnagg, 1 med sprickor