Saltkar silver
2015-02-13
292489
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, båtformade, slipad insats i klarglas, längd ca 13 cm
Lagningar, smärre nagg