Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): (3) Motiv från Sergels torg, Slottet samt Slussen, signerade och daterade Sven Olof Ehren -71, träsnitt, 54, 290, 322/360, vardera 23x40 cm
292464
2015-02-13