Lars Tärning olja på pannå
2015-02-15
292418
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÄRNING, Lars (född 1945): Stilleben med Amarone, signerad och daterad Lars Tärning -14, olja på pannå, 36x30 cm