Applique nyrokoko
2015-02-12
292319
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
APPLIQUE, för 4 ljus, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, höjd ca 45 cm
Senare förgylld