Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, signerad och daterad AB-m 1902, olja på duk, ca 38x56 cm
Krackeleringar
292310
2015-02-12