Ampel empire

Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire

Klubbat för:

Osåld

10 000 SEK

AMPEL, för 3 ljus, empire, i form av romersk oljelampa, patinerad plåt, förgylld brons, ljusarmar i form av örnar, höjd ca 68 cm

Lagningar

292266

2015-02-11