Klubbat för:
Osåld
10 000 SEK
AMPEL, för 3 ljus, empire, i form av romersk oljelampa, patinerad plåt, förgylld brons, ljusarmar i form av örnar, höjd ca 68 cm
Lagningar
292266
2015-02-11