Emil Olsson blandteknik
2015-03-08
292255
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EMIL OLSSON (samtida): Face, signerad, blandteknik, ca 40 x 30 cm
PROVENIENS: Galleri Ferm