H Winslo oljemålning

H Winslo oljemålning
H Winslo oljemålning
H Winslo oljemålning
H Winslo oljemålning
H Winslo oljemålning
H Winslo oljemålning

Klubbat för:

76 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WINSLO, H (1800-tal): Krigsscen, signerad H Winslo 1867, olja på duk, 34x28 cm

Smärre färgbortfall

292230

2015-02-11