Kinesisk docka
2015-02-18
292210
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NICKEDOCKA, lergods, 1900-tal, Kina, i form av sittande pojke, höjd ca 16 cm
Slitage, färgbortfall, skador vid halsen