Etui silver emalj
2015-02-11
292206
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ETUI, silver, koboltblå emalj, invändigt förgylld, svenska importstämplar, 6x7,5 cm, vikt ca 128 g
Emalj med repor och skador