Roberto Matta etsning
2015-02-13
292125
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): "Trompehomme", 1973, signerad Matta, 37/40, färgetsning, 27x20,5 cm