Joan Miro färglitografier
2015-02-11
292105
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 400 SEK |
MIRO, Joan (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 369 resp 375, 37x27 cm