Takarmatur 1940-tal
2015-02-10
292031
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKARMATUR, 1940-tal, patinerad plåt samt pergamodi, fransar, höjd ca 50, diameter 50 cm
Bruksslitage