Lilla Åland
2015-02-10
292021
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 2000-tal, design Carl Malmsten, "Lilla Åland", svartmålade
Slitage