Ring 18 k guld
2015-02-16
291986
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RING, 18 k guld, rökkvarts med fasetterad undersida, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 7,8 g
Sten med repor, bucklor