Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, teak och ek, modell Sesam Tingströms, brännstämplat, höjd 56, 130x57 cm, total bredd 112
Bruksslitage
291958
2015-02-10