Lanternor 1900-talets första hälft
2015-02-10
291953
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LANTERNOR, 2 st, koppar, 1900-talets första hälft, för styrbord och babord, höjd ca 31 cm
Ett glas med nagg, ett glas med nagg och sprickor