Reinhold Ljunggren färglitografi
2015-02-10
291915
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Hamnmotiv, signerad R Ljunggren, HCXXX/XL, färglitografi, ca 30x49,5 cm