Ampel Karl Johan
2015-02-10
291874
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
AMPEL, Karl Johan, för 8 ljus, förgylld och mörkpatinerad mässing, dekor av växtornamentik, höjd 63 cm
smärre kompletteringar, slitage, en manschett avvikande