Karl Axel Pehrson blandteknik / collage
2015-02-15
291857
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "Vildmarksminnen", signerad och daterad K. A. Pehrson -03 med dedikation, blandteknik/collage över litografisk botten, 83x64 cm