Ljusplåtar i mässing

Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, 1900-tal, barockstil, höjd 53 cm

En med lagning

291830

2015-02-10