Leopold Fare oljemålning
2015-02-10
291822
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): "Trädskiss, Österlen", signerad atergo Leopold Fare, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 28,5x33 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet