Saltkar två stycken
2015-02-10
291818
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SALTKAR, silver, London, med glasinsats, SALTKAR, försilvrat, med glasinsats, empirestil, sked i silver medföljer
Ett saltkar med slitage, insats med nagg