Gong-gong 1800-tal

Gong-gong 1800-tal
Gong-gong 1800-tal
Gong-gong 1800-tal
Gong-gong 1800-tal
Gong-gong 1800-tal
Gong-gong 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

GONG-GONG, 1800-tal, hamrad koppar, med träklubba, diameter 32 cm

Bruksslitage

291813

2015-02-10