Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-02-09
291809
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Köpenhamns hamn, osignerad, olja på pannå, 45x61 cm