Oljemålning 1800-tal
2015-02-09
291801
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vattendrag med kvarn, signerad AH otydligt daterad, olja på duk, 51x75 cm
Dukskador, lagningar, färgbortfall