Hamnbild med båtar oljemålning
2015-02-16
291792
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnbild med båtar, signerad A.Pairon, olja på pannå, ca 21 x 40 cm
12 % införselmoms tillkommer för köparen.