Ytterfoder kina
2015-02-11
291783
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, 2 st., porslin, möjligen Kina, 1900-tal, längd 29,5 resp. 25 cm
Proveniens: Inköpta i Kina på 1960-talet.