Ivar Morsing oljemålning
2015-02-09
291700
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): komposition, signerad Morsing, olja på pannå, 25x28 cm