Byrå sengustaviansk stil
2015-02-09
291691
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, med stenskiva, fanérad i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 69,5, 84x45 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador