Sidney Nolan litografi
2015-02-09
291685
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NOLAN, Sidney (1917-1992): Self-portrait, signerad Nolan 10/70, litografi, 55x46 cm