Ulrica Hydman-Vallien
2015-02-09
291666
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurer i grenverk, signerad Ulrica HV, färglitografi, 167/300, ca 28 x32 cm