Resegarderob 1900-talets mitt
2015-02-08
291542
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RESEGARDEROB, 1900-talets mitt, beslag i vitmetall, svärtad papp med läderdetaljer
Bruksslitage, nyckel saknas