Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-02-08
291491
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800): Mansporträtt, olja på duk, signerad och daterad C.H Cook 1874, 61x45 cm
Dubblerad, krackeleringar