Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
TALLRIKAR, 4 st, tenn, mestadels otydliga stämplar, varav 1 stämplad I.B. Knoll München 1805, resp GLW, G. Lundwall, Jönköping, diameter ca 20,5-24 cm
Gravyrer, repor,
291443
2015-02-08