Tenntallrikar 1700/1800-tal

Tenntallrikar 1700/1800-tal
Tenntallrikar 1700/1800-tal
Tenntallrikar 1700/1800-tal
Tenntallrikar 1700/1800-tal
Tenntallrikar 1700/1800-tal
Tenntallrikar 1700/1800-tal
Tenntallrikar 1700/1800-tal
Tenntallrikar 1700/1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

TALLRIKAR, 4 st, tenn, mestadels otydliga stämplar, varav 1 stämplad I.B. Knoll München 1805, resp GLW, G. Lundwall, Jönköping, diameter ca 20,5-24 cm

Gravyrer, repor,

291443

2015-02-08