Takarmatur sannolikt Italien
2015-02-07
291311
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKARMATUR, sannolikt Italien, 1960-tal, förkromad med åtta ljusarmar, höjd ca 37 cm
Mindre slitage