Ljunggren litografi båtmotiv
2015-02-07
291310
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Hamnmotiv om vintern, signerad R. Ljunggren, 280/300, original litografi, provtryck, ca 31x50 cm, ramad