Koppar Kina
2015-02-07
291294
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPPAR, 5 st, porslin, Kina, delvis 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca, diameter 3,5-5,5, diameter 5,5-9 cm
Sprickor, nagg, lagning