Mosse Stoopendaal, Störd beckasinjakt
2015-02-07
291256
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Störd beckasinjakt, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1934, olja på duk, 69 x 56 cm.