Gustav Rudberg
2015-02-07
291240
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG, (1915-2001): (2) Motiv från Hven, signerade Gustav Rudberg, färglitografier, bildmått 41x56 resp 55x68 cm