Pablo Picasso litografi
2015-03-03
291232
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), Fredsduva, ur fredsmappen, signerad och daterad i stenen 28.12.61, litografi, ej numrerad60 x 75,5 cm inklusive ram.
Ej examinerad ur ram.