Hasse Hasselgren
2015-02-08
291206
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HASSELGREN, Hasse (1933-2002): "Une Necropole", signerad och daterad -71, duk, 92x66 cm
Ytslitage