Kvinnoporträtt oljemålning
2015-02-07
291150
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på pannå, ca 41x32 cm
Färgbortfall