Skulptur 1800-tal

Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

SKULPTUR, 1800-tal, förgylld brons, sakralt motiv, höjd 14, längd 27 cm

291149

2015-02-07