Oljemålning England 1800-tal
2015-02-07
291133
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Flicka med korg med druvor, 80x69 cm
Krackelerad